5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Përballje interesante për sot në Superligë, vëmendja në Prizren

Superliga e Kosovës në basketboll sot do të vazhdojë me ndeshjet e javës së dhjetë, ku do të zhvillohen dy ndeshje mjaft interesante.

Duke filluar nga ora 17:00, në palestrën sportive “Shani Nushi”, Vëllaznimi do të përballet me Sigal Prishtinën.

 

 

Kurse nga ora 19:00, në “Sezai Surroi” do të zhvillohet derbi i rivalëve lokal, Ponte Prizrenit dhe Bashkimit.

image 230

/GazetaSinjaliSporti/

Më Shumë

Tentohet t’i vihet flaka një lokali në qendër të Prizrenit

Një person nga Prizreni është ankuar të premten në Polici se persona të panjohur kanë tentuar t’ia vënë flakën lokalit të tij që ndodhet...

Ja kur iu dalin studentëve shtesat e qeverisë prej 100 euro

Ekzekutimi i shtesave nga 100 euro për grupin e parë të studentëve aplikues pritet të ndodhë brenda këtij muaji. Ani se nuk është bërë i...

Lajmet e Fundit