0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Mërgimtari nga Suhareka ndërron jetë papritmas rrugës për Kosovë

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sot në familjen Shala në Suharekë.

Familjari i tyre, Lulzimi, që ishte nisur për Kosovë, që t’i kalojë pushimet ndërroi jetë rrugës për në vendlindje.

Familjarët nuk kanë dhënë detaje të tjera, përderisa kanë thënë se vdekja ka ndodhur papritmas.

Njoftimi i plotë nga familja Shala:

“Njoftim Mortor

 

 

Sot me daten 25.12.2022 në moshen 57 vjeqare gjat rruges për në Kosovë ndrroj jetë pa pritë mas Vllau jonë i dashur Lulzim (Zenel) Shala.

Për ceremonin e varrimit dhe hapjen e të pames ju njoftojm më vonë.

Familja Shala nga Suhareka”

Më Shumë

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtyre tri grave, morën telefonin e huaj në një qendër tregtare në Prizren

Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren njofton se është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale Vjedhje, që ka ndodhur me datë 29.12.2022 në...

Lajmet e Fundit