0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Totaj uron për Krishtlindjet mes besimtarëve katolik

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka uruar përmes një postimi festën e Krishtlindjes teksa gjendej mes miqve të besimit katolik.

Në fotografitë e publikuara, Totaj shihet i buzëqeshur teksa shkruan: “Kisha kënaqësinë sot, i shoqëruar nga zyrtarë te ekzekutivit, ta fillojmë ditën me miqtë tanë të besimit katolikë në Prizren, pë t’i uruar për Krishtlindje dhe të bisedojmë për vitin 2023. Urime të gjithëve!” / PrizrenPress.com

Më Shumë

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

“Të gjithë miqtë e mi vdiqën atje” – adoleshentja ukrainase rrëfen tmerret që ka përjetuar në Mariupol

Adoleshentja ukrainase ka treguar disa histori të tmerrshme që kishte kaluar në qytetin jugor të Mariupolit, kur ishte nën sulmet e ashpra ruse. Në një...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit