11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Ronaldo i dashuruar marrëzisht në Georginën, ky është mesazhi që i shkroi për Shën Valentin

Cristiano Ronaldo nuk heziton të tregoj publikisht dashurinë që ka ndaj gruas, Georginës.

Ditën e sotme publikoj një fotografi duke e uruar për ditën e të dashuruarve.

“Gëzuar ditën e Shën Valentinit dashuria ime! Jam me fat që të kam në jetën time”, shtoi ai.

 

Kujtojmë që Georgina ka qenë shtylla kryesore e CR7 viteve të fundit dhe futbollisti thotë se është i bekuar me të.

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në Landovicë të Prizrenit

Një punëtor është lënduar dje në fshatin Landovicë të Prizrenit. Ai është dërguar për trajtim mjekësor në spital. Policia po e heton rastin, përcjell “PrizrenPress”. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ Fsh. Landovicë,...

Zjarr i madh në një fabrikë kimike në Itali, alarm për përhapjen e mundshme të tymit toksik

Një zjarr i madh në një fabrikë kimike në periferi të qytetit verior të Novara, Itali, ka shkaktuar një alarm për përhapjen e mundshme...

Lajmet e Fundit