10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Fillojnë negociatat në mes të Messi dhe PSG për kontratën e re

Mbrëmë është zhvilluar takimi i parë në mes të përfaqësuesve të Lionel Messi dhe bordit të PSG për kontratën e re, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Është babai i Messit, Jorge, që gjendet në krye të përfaqësuesve të yllit argjentinas, i cili do të diskutojë për kohëzgjatjen e kontratës së re, pagës dhe detajeve të tjera, për të cilat do të vendoset gjatë javëve në vijim.

Kontrata aktuale e Messit me francezët është valide deri më 30 qershor të këtij vit

Më Shumë

Sport Pagat te PSG: Mbappe i lë “targën” Messi-t dhe Neymar-it

Tashmë prej disa muajsh ka dy dosje në tryezën e Paris Saint-Germain. Kur kontratat e Lionel Messi-t dhe Sergio Ramos të skadojnë në fund...

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Lajmet e Fundit