13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Sot moti me diell, temperaturat deri në 16 gradë

Këtë të mërkurë, pritet që në Kosovë moti të jetë me diell dhe vranësia të pjesëshme.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, mëngjesi do të jetë me ngrica të dobëta ndërsa gjatë ditur temperaturat do të rriten.

Temperatura më e lartë do të jetë deri në 16 gradë Celsius, ndërsa ajo minimalja deri në -1 gradë Celsius.

Më Shumë

Peja vazhdon me fitore, triumfon kundër Bashkimit

Peja ka shënuar fitoren e shtatë radhazi në elitë, duke mundur kësaj radhe, Bashkimin me rezultat 95:79 (33:14, 14:25, 25:25, 23:15), sfidë kjo e...

Tony Adams pretendon se vetëm Messi është më i mirë se Saka momentalisht

Ish-lojtari i Arsenal-it, Tony Adams, ka bërë një pretendim shumë të guximshëm për yllin aktual të Gunners, Bukayo Saka, duke sugjeruar se ai është...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit