12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Sot mot i vranët e me rrufe, por del dhe dielli ndopak

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët, por do të ketë edhe rreze dielli.

Gjatë ditës pritet të ketë vranësira, por edhe shkarkime rrufesh.

Temperatura më e ulët do të jetë 7 gradë Celsius, në Besianë dhe Mitrovicë.

Ndërkaq temperaturat më të larta, 17 gradë Celsius, parshihet të ngjajnë në Prizren, Gjakovë, Kamenicë dhe Malishevë

Më Shumë

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Prizrenasit festojnë për fitoren e Erdoganit (VIDEO)

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, e ka shpallur fitoren në zgjedhjet presidenciale të vendit. E ky lajm duket se i ka gëzuar disa qytetarë...

Mona Liza

Lajmet e Fundit