34.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Erëra të forta në Prizren, pluhuri vështirëson lëvizjen me vetura

Pluhuri i ngritur për shkak të erërave e ka bërë vështirë të dallueshme një rrugë në Prizren.

Në një video e publikuar shihet se si pluhuri pamundëson pamjen përgjatë rrugës.

Temperaturat e larta të këtyre ditëve shënuan një rënie të lehtë këtë pasdite në vend, duke sjellë më shumë erë e diku edhe ndonjë rigë shiu.

Më Shumë

ZPS-ja dorëzon aktakuzë të ndryshuar për Isni Kilajn

Zyra e Prokurorit të Specializuar të Kosovës me seli në Hagë, ka dorëzuar aktakuzë të ndryshuar për ish-kryetarin e Malishevës, Isni Kilaj. Ai po akuzohet...

Blero nuk është më beqar, ky detaj tregon shumë

Blero Muharremi kohës së fundit është mjaftë prezent në mediat rozë për arsye të romancës së tij. Këngëtari aktualisht është në lëvizje mes Zvicrës dhe...

Lajmet e Fundit