15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Adelina Ismaili, një foto me Isa Mustafën

Adelina Ismaili me Isa MustafënMe anë të rrjetit social Facebook, këngëtarja kosovare Adelina Ismaili, ka publikuar një foto ku është takuar me kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjatë manifestimit për 24 vjetorin e themelimit të LDK-së.

Në foto është edhe bashkëshorti i këngëtares, Val Krasniqi. Gjatë karrierës së gjatë, ajo ka eksperimentuar me lukun e saj, duke sjellë tek publiku vetëm të bukurën.

Më Shumë

Për punë hulumtuese të profesorëve, MASHTI ndanë 150 mijë euro

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI) ka ndarë 150 mijë euro për hulumtime shkencore për profesorët universitar. Nga kjo shumë, stafi akademik...

Malisheva: Arrestohet një femër, dyshohet se sulmoi fizikisht familjaren e saj

Një femër është arrestuar në Malishevë. Ajo dyshohet se të hënën e kishte sulmuar fizikisht dhe psiqikisht familjaren e saj. Në njoftimin e policisë thuhet se...

Lajmet e Fundit