7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Aksident me dy të vdekur në Lezhë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Talës në Lezhë, Shqipëri.

Policia bën me dije se makina tip “Pegueot” me drejtues një 24-vjeçar ka dalë nga rruga. Pas goditjes së murit rrethues ka ndërruar jetë shoferi dhe pasagjerja.

Shkaku i aksidentit dyshohet të ketë qenë humbja e kontrollit të automjetit nga ana e shoferit për shkak të shpejtësisë.

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO SIMPLE PIZZA 260GR kualitet çdo ditë PRODUCT FELLENZAVE 30C0P ULLIRI OLITALIA NEW 3,99 -23% 3,09€ 4,59 -59% 189€ T???? BAAENBTEN 1,39 -22% 1,9€ Simple Simple Fanzát MAKARON RIGATE 500GR NEW NEW 0,99 -14% Barilla 0,5€ PENNE RIGATE ORIZ 1KG 1,29 -23% 0,99€ Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO DETI JODIZUAR CONDIO 1KG Vetêmne DEPPO CONDIO Kapedeti kualitet çdo ditë PIRE GA PATATET 300GR ( N KRIPE IG 0,19 -21% 015€ 15€ OLOGNEZE 60GR 1,09 -13% Pire 0,5€ 0,69 -20% Bona ?? 0,55€ 55€ CHIA/ YAMS/ 90GR Vetémnë SENF/ TAT/ 250ML yams GJYVEQ/ TAT 820GR 0,79 -21% 059€ 59€ tat HARDAL 0,59 -17% 0,49€ 1,29 -23% 099€ tat Oferta vlen nga 23 12 deri më 27.12 Konservesi"Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO BAMJE KONZERVUARA TAT/ 800GR DEPPO kualitet çdo ditë tat 1,79 -28% 129€ LENG JAFFA/ 2L 1,15 -17% 0,95€ Jafia Sultani Bamya Konser MENTE DEA 0,29 -34% 019€ KAFE TURKE BONATTE 100GR NEW ÇAJNANA LENG GAZUAR 1,09 -18% 089€ Kahve Ehli TÜRK KAHVES? LENG GAZUAR / 0,69 -14% 059€ 0,45 -13% 039€ RC Refresher Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO TE THATA MIX YAMS 90G DEPPO yams yams kualitet çdo ditë LEBLEBI PJEKUR YAMS/ 90G 1,39 -22% 09€ 0,49 -29% 035€ 35€ MUESLI ARRA RRUSH JEDEN TAG 1KG 2,69 -19% 219€ LAJTHI KRALIN/ 100GR 1,79 -17% 149€ KRALIN HAZELNUT MODENA LORENTO 300GR 0,95 -32% 0,5€ Mod Lorento Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO KABLLO LIGHTING AURIS NEW AURIS Cable kualitet çdo ditë KOKEADAPTER1.2A NEW 2,99 -10% 269€ ADAPTER MICRO FAST NEW 2,99 -10% 269€ 5,49 -11% 89€ @?? AURIS KABLLO USBM USB MICRO TYPE TYPEC2A C2A/ AURIS NEW NEW LISB AURIS Mloro URIS Geblie ADR NEW ADAPTER IGHTING AURIS 6,99 -10% .2A 2,49 -12% 219€ 19€ N 9,99 -10% 2.1A AURIS AURIS Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO SIMPLE PIZZA 260GR kualitet çdo ditë PRODUCT FELLENZAVE 30C0P ULLIRI OLITALIA NEW 3,99 -23% 3,09€ 4,59 -59% 189€ T???? BAAENBTEN 1,39 -22% 1,9€ Simple Simple Fanzát MAKARON RIGATE 500GR NEW NEW 0,99 -14% Barilla 0,5€ PENNE RIGATE ORIZ 1KG 1,29 -23% 0,99€ Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO DETI JODIZUAR CONDIO 1KG Vetêmne DEPPO CONDIO Kapedeti kualitet çdo ditë PIRE GA PATATET 300GR ( N KRIPE IG 0,19 -21% 015€ 15€ OLOGNEZE 60GR 1,09 -13% Pire 0,5€ 0,69 -20% Bona ?? 0,55€ 55€ CHIA/ YAMS/ 90GR Vetémnë SENF/ TAT/ 250ML yams GJYVEQ/ TAT 820GR 0,79 -21% 059€ 59€ tat HARDAL 0,59 -17% 0,49€ 1,29 -23% 099€ tat Oferta vlen nga 23 12 deri më 27.12 Konservesi"Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET E JAVES DEPPO BAMJE KONZERVUARA TAT/ 800GR DEPPO kualitet çdo ditë tat 1,79 -28% 129€ LENG JAFFA/ 2L 1,15 -17% 0,95€ Jafia Sultani Bamya Konser MENTE DEA 0,29 -34% 019€ KAFE TURKE BONATTE 100GR NEW ÇAJNANA LENG GAZUAR 1,09 -18% 089€ Kahve Ehli TÜRK KAHVES? LENG GAZUAR / 0,69 -14% 059€ 0,45 -13% 039€ RC Refresher Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO TE THATA MIX YAMS 90G DEPPO yams yams kualitet çdo ditë LEBLEBI PJEKUR YAMS/ 90G 1,39 -22% 09€ 0,49 -29% 035€ 35€ MUESLI ARRA RRUSH JEDEN TAG 1KG 2,69 -19% 219€ LAJTHI KRALIN/ 100GR 1,79 -17% 149€ KRALIN HAZELNUT MODENA LORENTO 300GR 0,95 -32% 0,5€ Mod Lorento Oferta vlen nga 23. 12 deri më 27.12"Mund të jetë një imazh i ushqime dhe tekstiMund të jetë një imazh i tekstiMund të jetë një imazh i teksti që thotë "YJET JAVES DEPPO KABLLO LIGHTING AURIS NEW AURIS Cable kualitet çdo ditë KOKEADAPTER1.2A NEW 2,99 -10% 269€ ADAPTER MICRO FAST NEW 2,99 -10% 269€ 5,49 -11% 89€ @?? AURIS KABLLO USBM USB MICRO TYPE TYPEC2A C2A/ AURIS NEW NEW LISB AURIS Mloro URIS Geblie ADR NEW ADAPTER IGHTING AURIS 6,99 -10% .2A 2,49 -12% 219€ 19€ N 9,99 -10% 2.1A AURIS AURIS Oferta vlen nga 23 12 deri m? 27.12"

Më Shumë

Licencohet Federata e Sportit Shkollor

Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku ka nënshkruar licencën e radhës për një federatë të sportit, sipas udhëzimit administrativ për licencimin e federatave. Pas rekomandimit pozitiv...

“Katar 2022”: Sot përcaktohen dy çerekfinalistët e fundit, vëmendja te sfida Portugali – Zvicër

Sot do të përcaktohen dy çerekfinalistët e fundit në Kupën e Botës “Katar 2022”, raporton FrontOnline. Dita e sotme sjell dy ndeshjet e fundit të...

Pjetër Bogdanit

Lajmet e Fundit