6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Aksident në Prizren, një person dërgohet në emergjencë(Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prizren në mes të një fugoni dhe një motoçiklete. Si pasojë e këtij aksidenti një person ka marrë lëndime trupore, shkruan Express

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Një aksident në mes të një automjeti dhe një motoçiklete ka ndodhur rreth orqs 16:00. Njësiti i trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes, një person është dërguar në emergjencë”, ka thënë Osmanollaj./GazetaExpress

Foto nga vendi i ngjarjes:

Më Shumë

Rigjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Komunës së Prizrenit, aprovohet propozimi për dëgjimin e ekspertit financiar

Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka aprovuar propozimin e prokurorit Mehdi Sefa, për dëgjimin e ekspertit financiar, Agim Sheqiri, në rigjykimin për korrupsion...

Kurti raporton sot në kuvend për takimin e Ohrit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do të raportojë në Kuvendin e Kosovës rreth takimit të Ohrit, në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Seanca nis në ora...

Lajmet e Fundit