18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Aksion i Antidrogës në Prizren: Sekuestrohen substanca narkotike dhe arrestohen dy persona

Njësia e Antidrogës së Policinë e Kosovës ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një aksion kundër drogës në qytetin e Prizrenit.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se sipas informacioneve të para janë sekuestruar një sasi e e substancave narkotike, si dhe janë arrestuar dy persona të cilët dyshohen për shitblerje dhe shpërndarje të drogës.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe Policinë për të marrë një konfirmim zyrtar, por ende s’ka pranuar një përgjigje.

Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet e reja.

/GazetaSinjali/

Më Shumë

Vdes një grua në Prizren, familjarët thonë se nuk iu është dhënë tretman mjekësor

Një grua ka vdekur dje në Prizren. Sipas familjarëve asaj nuk i është dhënë tretman mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një...

Balje: Ne si grup multietnik do e votonim shpërndarjen e Kuvendit

Deputetja Duda Balje në një prononcim për “Debat Plus” ka thënë se nëse bëhet shpërndarja e Kuvendit do e votojë. “Do e votoja shpërndarjen e...

Lajmet e Fundit