14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Albin Kurti organizon tubim me qytetarët e Prizrenit

AlbinKurti1205Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje! Albin Kurti, sot viziton Prizrenin. Ai do të mbajë një tubim me qytetarë e këtij qyteti në Restorant “Marashi” në ora 12:00.

“Lëvizja Vetëvendosje ! në Prizren njofton të gjithë anëtarët, simpatizantët dhe qytetarët e interesuar se nesër, ditë e diel, në ora 12:00, në “Restorant Marashi” në Prizren do të mbahet diskutimi për situatën aktuale politike me temën “Shypja politike dhe rezistenca qytetare”. I pranishëm në këtë takim do të jetë Albin Kurti. Ju ftojmë të merrni pjesë!”, njofton Vetëvendosje në Prizren/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Edy Reja nuk do të jetë më trajner i Kombëtares

“Nuk do të ketë një divorc të sforcuar me Edy Reja-n”, kështu u shpreh Armand Duka përpara sfidës me Izraelin, sigurisht kjo ishte një...

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Lajmet e Fundit