18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Anton Quni – Ja pse e luta Albin Kurtin në Kuvend mos ta prish qeverinë me LDK-në

Ministri i Mbrojtjes në detyrë Anton Quni ishte mysafirë në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë.

Ai u pyet nga moderatori Sadri Imeri pse e luti Albin Kurtin që ta tërheq vendimin dhe mos ta prish koalicionin.

Për ta kuptuar pse e bëri gjithë atë lutje, ndiqeni emisionin nga minuta 12.27.

 

Më Shumë

Edhe sot mjaft nxehtë, nga nesër temperaturat në rënie

Temperatura të larta parashihen ditën e enjtë në vend, me maksimale deri në 35C e 36C, megjithë një rënie të lehtë, njofton Prishtina Weather. Nga...

Hapet Panairi i Librit në Prizren

Sot në qytetin e Prizrenit u hap Panairi i Librit, i cili do të zgjas deri më 28 korrik. Në këtë edicion të panairit...

Lajmet e Fundit