12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Quni tregon a do të bëjë parti të re Vjosa Osmani

Anton Quni zbuloi ekskluzivisht në emisionin “Kojshia Show”, se a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani.

Ministri i Mbrojtjes në detyrë Anton  Quni në minutën e 20:59 tregoi se a do të bëj parti të re Vjosa Osmani dhe a do të jetë pjesë e saj.

 

Më Shumë

Abrashi, Von Cramonit: Për vizitorët e huaj preferohet Prizreni, i kemi qebapat e mirë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, i ka reaguar raportueses së Kosovës në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, për qasjen e ashpër ndaj Policinë...

Kosova shpall të mbyllur emergjencën me Covid-19

Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për mbyllje të emergjencës së shëndetit publik, pas tre vitesh betejë me pandeminë Covid-19. Kërkesën për mbyllje të kësaj...

Mona Liza

Lajmet e Fundit