5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Arrestohen dy persona të kërkuar në Vërmicë

 Dy persona janë arrestuar në Vërmicë.

Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës.

Raporti i policisë

  PKK Vërmicë (NN) 05.03.2022 – 18:35. Në bazë të urdhëresës së Gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

·         PKK Vërmicë (NN) 05.03.2022 – 19:29. Në bazë të urdhëresës së Gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Më Shumë

Gruaja nga Prizreni raporton se kunati e kërcënoi se do t’ia lëndonte fëmijët

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se kunati i saj i shkakton vazhdimisht dhunë psikike dhe se të premten e ka kanosur...

Nisen hetimet për financim të paligjshëm të Macronit në fushata nga një kompani amerikane

Prokurorët financiarë të Francës, kanë nisur hetime ndaj presidentit francez Emannuel Macron, për lidhjet e tij me firmën amerikane të konsulencës McKinsey. McKiney, është nën...

Lajmet e Fundit