7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Arrestohet i dyshuari i tretë për grabitjen në Suharekë

I dyshuari i tretë është arrestuar për rastin e grabitjes së një argjendarie në Suharekë ku i plagosur mbeti një polic, e një tjetër u lëndua.

KALLXO.com ka kontaktuar me prokuroren e rastit Ervehe Gashi e cila ka konfirmuar se ka ndodhur edhe arrestimi i personit të tretë të dyshuar.

“Po është arrestu edhe i treti, nuk e di se kur do të mbahet seanca” – tha prokurorja.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Mbappe është gati të prezantohet si lojtar i Real Madridit

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe është gati të prezantohet si lojtar i Real Madridit gjatë verës. Kapiteni i Francës informoi kolegët e tij javën...

Hajni i hyri në shtëpi zyrtarit të AKI-së, i vodhi armën dhe dokumente personale

Shtëpia e një zyrtari të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë ka qenë cak i një vjedhjeje në Prizren. Nga burimet e Klankosova.tv, mësohet se atij...

Lajmet e Fundit