15.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Arrestohet një person në Korishë të Prizrenit

Policia ka arrestuar një person në fshatin Korishë të Prizrenit.

Ai dyshohet për kanosje .

Fsh. Korishe, Prizren 30.03.2023 – 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili dyshoht se ka kanosur viktimën mashkull kosovar. Nga i dyshuari është sekuestruar një revole me 5 fishekë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Efi: Dasma e Luizit dhe Kiarës, e nxituar!

Efi Dhedhes, që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” u miqësua me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, tregon mëndimin e saj për...

Prizren/ Aktakuzë ndaj avokatit Bestar Kolgeci, për kallëzim të rremë

Prokuroria Themelore në Prizren, më 8 maj 2023, në Gjykatën Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj avokatit Bestar Kolgeci për kallëzim të rremë,...

Mona Liza

Lajmet e Fundit