5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Arrestohet një person në Prizren, bashkëjetonte me vajzën nën 16-vjeç

Një person është arrestuar në Prizren nën dyshimin se ka qenë duke bashkëjetuar qe dy muaj me një vajzë nën moshën 16-vjeç.

Sipas raportit policor, viktima ishte e raportuar si person i zhdukur që nga 21 qershori.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Viktima do të dërgohet për ekzaminime mjekësore, ka thënë Policia që ka shtuar se është duke e hetuar rastin.

Më Shumë

Prizren: Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit. Rasti sipas policisë ka ndodhur...

Krasniqi thotë se propozimet e PDK-së për dialogun po merren si model

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, vlerëson se kërkesat e dhe propozimet që i ka dhënë ai dhe partia e tij për...

Lajmet e Fundit