-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Arrestohet një person në Prizren, u prezantua rrejshëm si zyrtar policor

Një person është arrestuar në Prizren, pasi është prezantuar rrejshëm si polic.

Ai, po ashtu ka fyer edhe policët.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti fillimisht është prezantuar si zyrtar policor në rroba civile, e me pas në Stacion Policor ka fyer e penguar zyrtarët tjerë policor”, njofton Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

24 vjet nga masakra në fshatrat e Rahovecit

24 vite më parë, forcat paramilitare serbe kryen krim të tmerrshëm në disa prej fshatrave të Rahovecit. Në fshatrat Fortesë, Brestoc dhe Celinë u masakruan...

Shtrenjtohet rryma për 14 për qind

Rryma do të shtrenjtohet për 14 për qind. Kështu ka vendosur bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji, në mbledhjen e mbajtur të enjten. Tarifat e...

Lajmet e Fundit