11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Xherdan Shaqiri del pozitiv me koronavirus

Futbollisti Xherdan Shaqiri, tashmë gjendet i izoluar.

Kjo për shkakun se ai ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmin e ka konfirmuar Federata Zvicerane e Futbollit, përcjell Klan Kosova.

Në shërbimet e kosovarit nuk mund të llogaritë Kombëtarja e Zvicres.

Autorietet po e përcjellin gjendjen e futbollist të Liverpoolit.

Më Shumë

Pajtimi dramatik i Wanda Narës me Mauro Icardi!

Mauro Icardi u kthye në Turqi dhe e bëri këtë pa shoqërinë e Wanda Nara. Por kjo nuk do të thotë se ata kanë...

Kurti: Ekziston marrëveshja, kemi nevojë për zbatim të saktë dhe të shpejtë të saj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se Marrëveshja e Ohrit duhet që të fillojë të zbatohet sa më shpejtë. Ai, në një konferencë për...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit