34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Arrestohet një person në Rahovec, ushtronte vazhdimisht dhunë në familjen e tij

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një person në qytetin e Rahovecit, raporton PrizrenPress.

Nga raporti 24 orësh i policisë bëhet e ditur se ai po ushtronte vazhdimisht dhunë në familjen e tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Oscars i kërkon falje aktores pas 50 vitesh

Akademia Oscars i ka kërkuar falje Sacheen Littlefeather, një gruaje vendase amerikane që u përshëndet nga skena gati 50 vjet më parë. Aktivistja dhe aktorja...

KOSTT: Instruksionet për reduktime mbesin në fuqi deri në stabilizim të situatës

KOSTT-i ka thënë se shkaku i pamjaftueshmërisë së furnizimit që parashihen me Kodin e Rrjetit, instruksionet për kufizim të furnizimit me energji elektrike do...

Lajmet e Fundit