24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Aksident trafiku në Prizren – një i lënduar

Në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit të policisë, si pasojë e aksidentit, një person ka pësuar lëndime trupore i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Mursel Osmanaj” në Prizren, mëngjesin e të shtunës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Edhe sot, reshje dhe vranësira në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik njofton se do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë celsius, ndërsa...

Marcelo mund të pensionohet nga futbolli

Marcelo është duke e menduar pensionimin nga futbolli. Lojtari është larguar nga Real Madridi me parametra zero, por akoma nuk ka gjetur skuadër. Sipas asaj që...

Lajmet e Fundit