17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar nga organet e drejtë sisë është arrestuar dje në Prizren.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Plas sherri në një ndejë me muzikë live në Dragash, theret me thikë një person

Një ndejë me muzikë live që u organizua në Lybevisht të Dragashit përfundoi me përleshje në orët e para të së enjtes. Konflikti verbal mes...

Vdes në QKUK shoferi i veturës që u aksidentua para një muaji në Zhur të Prizrenit

Të dielën, në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka ndërruar jetë një person që ishte aksidentuar para një muaji në Zhur të Prizrenit, raporton...

Lajmet e Fundit