2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj
për vitin shkollor 2022- 2023, për klasat 6 dhe 10.

Për nxënësit e interesuar ofrojmë akomodim në konvikte, nga e hëna deri të premten.
Ofrojmë mësim përgatitor për provimin pranues .

Më shumë informata klikoni këtu www.alg-prizren.com/aplikimet

Më shumë info: 044 434 087
[email protected]
Rruga e Tranzitit, p.n., Petrovë
20 000, Prizren, Kosovë

Mund të jetë një imazh i 10 persona, njerëz në këmbë dhe teksti që thotë "L G Asociation "Loyola-Gymnasum" KONKURS PER REGJI?TRIMIN E NXENESVE PER VITIN SHKOLLOR 2022-2023 KLASAT 6,10 Per nxënësit interesuar ofrojme akomodim në konvikte, nga hëna deri të premten. Ofrojme mesim pergatitor per provimin pranues. Më shume info: 044 434 087 alg-info@alg prizren.com Rruga Tranzitit, Petrovë 000, Prizren, Kosovë www.alg-prizren.com/aplikimet C"

 

Më Shumë

Komuna e Prizrenit sot shqyrton faljen e tatimit në pronë

Kuvendi Komunal në Prizren ka thirrur për sot  (e enjte), mbledhje të jashtëzakonshme. Sipas njoftimit, në rend dite do të jetë falja e tatimit në...

Prizreni triumfon në derbin ndaj Bashkimit

Derbi i qytetit i ka takuar Proton Cable Prizrenit, që shënoi fitore ndaj Bashkimit me shifrat 90:82 (18:26, 24:20, 25:23, 23:13), në xhiron e...

Lajmet e Fundit