3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren .

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të lëshuar nga ILECU, është arrestuar i kërkuari mashkull shtetas i Shqipërisë dhe është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës ./PrizrenPress/

Më Shumë

Vetura godet një fëmijë në Prizren

Një fëmijë është goditur nga një veturë, e cila është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas trajtimit mjekësor është...

24 vjet nga masakra në Krushë të Madhe

Krusha e Madhe përkujton sot të vrarët dhe të masakruarit nga forcat serbe, ku nuk janë kursyer as gratë, fëmijët dhe pleqtë. 24 vjet më...

Lajmet e Fundit