18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Është arrestuar një personi kërkuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

Prizren 09.09.2023 – 14:00. Në bazë të urdhëresës së Gjykatës është arrestuar i kërkuari kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit.


Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Sot, më vapë se dje, temperatura deri në 36 gradë

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell në pjesën e parë të ditës, ndërsa pasdite priten vranësira të pjesshme, të cilat në zona...

Ballkani nis sot aventurën e re në LK, sfidon UE Santa Coloma

Kampioni i Kosovës, FC Ballkani sot nis aventurën e re në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e suksesshme kosovare në arenën ndërkombëtare do të përballet...

Lajmet e Fundit