24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Është arrestuar një personi kërkuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

Rr. Jonit, Prizren 13.04.2023 – 09:30. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Krasniqi: Më 5 gusht do të shkruajmë histori

Haxhi “Robin” Krasniqi synon ta jetojë ëndrrën e tij të kamotshme për të boksuar dhe për të fituar në vendin ku i rrahë zemra,...

Zhduket një vajzë në Prizren

Një vajzë është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar në polici nga familjari. Prizren 25.05.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare...

Himnet në ankand

Lajmet e Fundit