0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Arta Bajrami: Unë jam më bombë se Jennifer Lopez

arta bajramiKëngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, ka hedhur poshtë kritikat se ajo ka kopjuar Jennifer Lopezin në paraqitjet e saj.

Arta publikoi pak ditë më parë këngën me klip “Nuk prish punë” dhe u kritikua nga disa media për kopjim të Jennifer Lopez.

Në një postim në rrjete sociale, Arta i ka hedhur poshtë këto kritika, e madje thotë se ajo është më bombë se Jennifer Lopez.

“Ani çka nëse e kopjoj Jennifer Lopez. Ajo është yll i botës, atë krejt bota e kopjon, çka ka lidhje ajo punë. Me këndua di më mirë se Jennifer Lopez, bile Athele Class ma kanë bërë veshjen shumë më bukur se J .Lo. Gjithë kohën jam munduar me qenë origjinale por nuk është vlerësuar përpjekja ime, po unë përsëri do të vazhdoj të jem origjinale. Kam marrë këtu diçka që më ka pëlqye, por e kam realizuar edhe më mirë se origjinalja. Unë jam më bombë se J. Lo”, tha ajo.

Më Shumë

Jasharaj: Jemi në stres, nën 120 euro koeficienti i papranueshëm

Këtu bën pjesë SBASHK-u. “Jo nuk kemi info zyrtare përmes disa spekulimeve që thuhen. Jemi në stres, pa e ditë koeficientin ne nuk po dimë...

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Lajmet e Fundit