1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Asfaltohet hyrja-dalja e Stacionit të Autobusëve në Prizren

Është asfaltuar hyrja- dalja e Stacionit të Autobusëve në Prizren.

“U asfaltua sot hyrja dhe dalja e Stacionit të Autobusëve në Prizren, duke i përmirësuar kështu kushtet e lëvizjes për kompanitë e transportit dhe udhëtarëve”, njofton Komuna e Prizrenit.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Më Shumë

Prizren/ Shtylla e tensionit të lartë në rrugë rrezikon pjesëmarrësit në trafik

Në rrugën transit në Prizren nuk po hiqet një shtyllë e rrymës. P Premtimet për largimin e saj ishin të shpejta, por jo edhe zhvendosja...

Totaj publikon pamje të fshatit Pouskë

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka publikuar  pamje të bukura  të fshatit  Pouskë. Sipas tij, ky fshat është vendi i duhur për të filluar udhëtimin...

Mish dhe ndryshk

Lajmet e Fundit