16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Avdullah Hoti ju uron shërim të shpejtë të lënduarve në Rahovec

11 persona janë lënduar pas shpërthimit të një bombole gazi në një lokal në Ratkoc të Rahovecit.

Atyre ju ka uruar shërim të shpejtë Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti i cili vjen nga kjo komunë, transmeton Klan Kosova.

“Të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ratkoc të Rahovecit ju uroj shërim të shpejtë. Më vjen mirë që asnjëri nuk qenka në rrezik për jetë”, ka shkruar Hoti në Facebook.

Pronari i Golden Eagle kërkon të themelohet fondi për Policinë e Kosovës: Do të ndaj 30 mijë euro

Pronari i kompanisë Golden Eagle, Shaqir Palushi ka kërkuar që të themelohet urgjent Fondacioni për Policinë e Kosovës. Palushi ka njoftuar përmes Facebookut se për...

Dhjetë vatra zjarri në rrethinën e Prizrenit

Tashmë ka shkuar në dhjetë numri i vatrave të zjarrit në fshatrat e Prizrenit. Drejtoresha për Emergjenca dhe Shpëtim e Komunës së Prizrenit, Ramize Shala,...

Lajmet e Fundit