25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Ballkani barazon me Dritën

Derbi i xhiros së 25 të Superligës së Kosovës në futboll ndërmjet Ballkanit dhe Dritës ka përfunduar pa fitues. Dueli i luajtur të dielën në stadiumin e qytetit të Suharekës, ka përfunduar pa gola.

Skuadra e Ballkanit e ka përfunduar ndeshjen me një futbollist më pak pasi në minutën e 81-të është larguar nga loja qendërmbrojtësi Egzon Sinani.

Me këtë barazim, Drita mbetet në krye të tabelës me 54 pikë, dy më shumë se Ballkani që zë vendin e dytë. Ndërkohë, Prishtina është e treta me 50 pikë të tubuara.

Ballkani barazon me Dritën

Më Shumë

Kurti arrin në Bratisllavë, pritet të flas për të ardhmen e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka udhëtuar sot drejt Bratisllavës ku do të marrë pjesë në konferencën për sigurinë globale, Globsec.   Tashmë Kurti ka arritur...

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit