16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Ballkani–Sivasspor | Dalin në shitje biletat, këto janë çmimet

Klubi i Ballkait ka njoftuar se kanë dal në shitje biletat për ndeshjen kundër Sivassporit.

Ndeshja është e vlefshme për javën e katërt të fazës së grupeve në Conference League dhe luhet me 13 tetor në stadiumin ”Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ballkani ka njoftuar se biletat për këtë ndeshje do të dalin në shitje ditën e shtunë nga ora 09:00.

Çmimet e biletave janë:

Veri dhe Jug 2 euro,
Lindje 5 euro,
Perëndim 10 euro,
VIP 40 euro dhe mund të blihen përmes platformës online në linkun e mëposhtëm:

https://kosovo.tm.vivaticket.com/biglietteria/listaEventiPub.do?fbclid=IwAR16DH4cL4atg01bdR2lcz4PYCmp-3GQkfTZrys4B7yByxsG3hrPDTytK18

Më Shumë

Osmani, Kurti e Konjufca në shënimin e 146-vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Presidentja vendit, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti, si dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, po marrin pjesë në shënimin e 146-vjetorit të...

25 vjet nga ndalja e bombardimeve të NATO-s ndaj forcave serbe

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Javier Solana, më 10 qershor 1999 ka lëshuar urdhrin për ndalimin e bombardimit në Kosovë, pas 78 ditësh, kurse...

Lajmet e Fundit