16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Bashkimi ndan rrugët me Brian Fitzpatrick

KB Bashkimi ka njoftuar se ka ndarë rrugët me basketbollistin Brian Fitzpatrick.

Prizrenasit kanë bërë të ditur se me basketbollin e huaj kanë arritur marrëveshje të dyanshme.

“Me marrëveshje të dyanshme KB Bashkimi dhe Brian Fitzpatrick kanë ndarë rrugët. Falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shëndet dhe suksese të reja në karrierë dhe në jetë”, thuhet në njoftim e klubit prizrenas.

Më Shumë

Hodaj largohet nga Liria

Drilon Hodaj nuk do të jetë pjesë e Lirisë për sezonin e ardhshëm. Portieri kosovar përmes një njoftimi në Facebook, ka njoftuar se nga sot...

Për katër muaj 25 të vdekur nga aksidentet në Kosovë

25 persona kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve që kanë ndodhur gjatë periudhës janar-prill të këtij viti. Sipas statistikave të policisë shihet se gjatë...

Lajmet e Fundit