-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Begaj inspektoi punimet e fazës së dytë të ujësjellësit në Drenoc

begaj ne drenocKryetari i Komunës së Malishevës Ragip Begaj, sot ka inspektuar punimet e fazës së dytë të ndërtimit të rrejtit të ujësjellësit i cili është duke u shtruar për kah lagjja e Lacajve në fshatin Drenoc të Komunës së Malishevës.

Pas inspektimit  Begaj u nda i kënaqur , pasi punimet po shkojnë mirë dhe kërkoi nga punëkryesit që të angazhohen maksimalisht dhe të marrin me përkushtim punën e tyre të cilën janë duke e bërë dhe të përfundoj ashtu brenda afatit të paraparë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Latifi takon shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë: Rahoveci ka potencial për investime

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Sllovakisë në Prishtinë, Rastislav Kostilnik. Latifi ka falënderuar për...

Një stallë përfshihet nga zjarri në Zhur

Në fshatin Zhur të Prizrenit një person ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri stalla në të cilën kishte bagëtitë, ushqimin e bagëtive...

Lajmet e Fundit