-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Bianca Baliti, femra më seksi në Itali

fotoBukuroshja e cila po mahnit botën, manikenia Bianca Balti, ka pozuar për numrin e ri të muajit korrik-gusht të magazinës së njohur ‘Playboy’. E përveç kësaj në tekst për tridhjetë vjeçaren nga Lomabardia janë shkruar 10 faqe, me titull “Supermodeli më seksi në Itali”. Kur shikoni fotografitë e saj e keni të qartë përse pikërisht ky titull, ndërsa arma e saj më e fortë mund të shini që është trupi i saj seksi dhe sytë e kaltër si qiell, të cilët nuk mund të mos vërehen.

E në këtë intervistë thuhet që vetë modelja ka treguar se edhe ajo është e kënaqur me trupin e saj, madje ka theksuar se pëlqen të rrijë më shumë lakuriq. “Trupi lakuriq është diçka e mahnitshme, edhe Zoti mendon ashtu. Unë kur jam lakuriq ndihem si engjëll”, ka deklaruar Bianca e cila gjatë karrierës së saj ka punuar me kreatorët më të famshëm në botë, duke filluar nga Valentino, Ralf Lauren e deri tek ata më pak të njohur. Ndryshe fotografitë e saj të këtij editoriali do të mund t’i shihni gjatë këtij muaji.

Më Shumë

Madonna reagon pas kritikave për dukjen e ‘çuditshme’ në “Grammy Awards 2023”: Jam degraduar nga mediat që nga fillimi i karrierës

Më shumë se për çdo gjë tjetër, Madonna është komentuar për dukjen në “Grammy Awards 2023”. Ylli i muzikës pop mori reagime të shumta nga...

Mbi 1.300 të vdekur nga tërmeti në Turqi dhe Siri

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan , ka njoftuar se vetëm në Turqi kanë vdekur afro 912 persona, më shumë se 5300 të tjerë...

Lajmet e Fundit