5.8 C
Prizren
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Bleona në Kosovë, ‘selfie’ në krahët e Getoarit

bleona getoariBleona Qerreti duket tepër në formë pas ndarjes me Gani Bardhin, me të cilin pati një histori të gjatë dashurie.

Këngëtarja duket se i është fitur me kokë projekteve të muzikës, dhe në këtë drejtim nuk kursen bashkëpunimet as me këngëtarët nga Kosova.

Me anë të një selfie ku shfaqet në krahët e reperit të njohur kosovar Getoar Selimi, Bleona duket se tregon nisjen e një bashkëpunimi apo projekti të ri në muzikë.

Por për momentin fansat le të gëzohen me foton, kënga ndoshta vjen më vonë.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Planejë të Hasit

Është arrestuar i dyshuari për vjedhje në fshatin Planejë të Hasit. Ai është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe arrestuar një mashkull kosovar si i dyshuar...

Abrashi: Escobar i ka premtuar Bërnabiqit se do ta detyrojë Kosovën ta diskutojë Asociacionin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, ka thënë se takimi i datës 31 janar në Ambasadën Amerikane në Prishtinë ku do të diskutohet për...

Lajmet e Fundit