-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Kuçovë, 15-vjeçari mbytet në rezervuarin e Vlashukut

rezervuariNjë 15-vjeçar me inicialet A.O ka humbur jetën, pasi është mbytur në një rezervuar në fshatin Vlashuk të qytetit të Kuçovës.

Mësohet se adoleshenti kishte shkuar për t’u larë në këtë rezervuar me shokët e tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 të ditës së sotme, ku 15-vjeçari është futur në ujë për t’u freskuar dhe nuk ka dalë më në breg.

Shokët dhe familjarët janë vënë në kërkim të tij, por nuk kanë arritur ta gjejnë.

Më pas, ata kanë njoftuar policinë e Beratit dhe polumbarët për të kërkuar trupin e pajetë të adoleshentit, të cilët kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të tij.

Më Shumë

Rrahje masive në Prizren, tre persona bëhen për spital

Gjashtë persona janë përfshirë me një rrahje, e cila ka ndodhur në Prizren.   Policia raporton se tre viktimat meshkuj, kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që...

Prizren:Deklarohen të pafajshëm nëntë doganierët e akuzuar për korrupsion dhe katër të akuzuarit tjerë

I akuzuari Vullnet Syla ka thënë se porkuroria nuk ka asnjë provë lidhur me fajësinë e tij dhe që gjatë shqyrtimit të provave do...

Lajmet e Fundit