8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Buffon dhe Ilaria D’Amico ledhatohen në jaht

Gigi Buffon-Ilaria D’AmicoPortieri i kombëtares italiane Gigi Buffon dhe e dashura e tij seksi Ilaria D’Amico, po shijonë pushimet në Greqi.

Çifi është fotografuar në bordin e një jahti luksoz të cilët shkëmbejnë puthje e ledhatime me njëri tjetrin.

Më Shumë

Gjobiten dy kundërvajtës në Suharekë me nga 500 euro për shkak të garave të shpejtësisë (FOTO)

Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të cilët ishin duke garuar me automjetet e tyre. Bëhet...

Kuçi: Kushtetuta e Kosovës ndërtoi bazamentin e shtetit

Sot bëhen 16 vjet që nga miratimi i Kushtetutës së Republikës së Kosovës. Miratimi i saj ishte një moment historik që shënoi fillimin e...

Lajmet e Fundit