4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Buffon dhe Ilaria D’Amico ledhatohen në jaht

Gigi Buffon-Ilaria D’AmicoPortieri i kombëtares italiane Gigi Buffon dhe e dashura e tij seksi Ilaria D’Amico, po shijonë pushimet në Greqi.

Çifi është fotografuar në bordin e një jahti luksoz të cilët shkëmbejnë puthje e ledhatime me njëri tjetrin.

Më Shumë

Prizreni pritet që do të behet me ngrohtore |Video

Prizreni si komuna e dytë më e madhe, ende nuk ka një sistem të ngrohjes qendrore kolektive. Por, kjo pritet të ndodh përmes një...

Prizren, hapet ekspozita `Gjenocidi serb në Kosovë 1998-1999

Sot, në Prizren, është hapur ekspozita “Gjenocidi serb në Kosovë 1998-1999”,  realizuar nga prof. dr. Nusret Pllana, Hasan Morina dhe Esat Shala.   Bëhet e ditur se...

Lajmet e Fundit