11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Burim Ramadani: Në Suharekë u avulluan votat

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Burim Ramadani, ka thënë se gjatë procesit zgjedhor 2019, janë avulluar votat.

Ai ka thënë 58 qytetarë në Suharekë kanë votuar, por komisionerja Sh.K ka vendosur që t’i avullojë ato vota

Më poshtë mund ta gjeni reagimin e plotë të tij në Facebook.

Më Shumë

Krasniqi kujton masakrën në Krushë të Madhe: Mungesa e drejtësisë është plagë e madhe

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka përkujtuar masakrën e Krushës së Madhe e kryer 24 vjet më parë nga forcat serbe. Krasniqi...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Babait

Lajmet e Fundit