9.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Burri nga Suhareka nuk e di vendndodhjen e gruas së tij, e lajmëron rastin në polici

Një burrë nga Suhareka e ka raportuar si të zhdukur në polici gruan e tij.

Ai ka thënë se gruaja ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di se ku ndodhet ajo.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Suharekë 15.06.2022 – 10:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj. Policia është duke hetuar rastin.

Më Shumë

Vdes Feim Elshani nga Rahoveci, dje pësoi plagë pasi shtëpia e tij u përfshi nga zjarri

Ka vdekur sot Feim Elshani nga fshati Nagac i Rahovecit. Një ditë më parë kishte pësuar plagë pasi shtëpia e tij u përfshi nga zjarri,...

Një shtëpi përfshihet nga zjarri në Rahovec

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Rahovec, si pasojë e ndezjes së stufës së druve, ka njoftuar Policia e Kosovës. Ekipet zjarrfikësve kanë lokalizuar...

Lajmet e Fundit