23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Burri nga Suhareka nuk e di vendndodhjen e gruas së tij, e lajmëron rastin në polici

Një burrë nga Suhareka e ka raportuar si të zhdukur në polici gruan e tij.

Ai ka thënë se gruaja ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di se ku ndodhet ajo.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Suharekë 15.06.2022 – 10:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e saj. Policia është duke hetuar rastin.

Më Shumë

Komuna e Prizrenit vazhdon me dëgjimet publike për përgatitjen e buxhetit për vitin 2023

Zyrtarët e Komunës së Prizrenit, gjatë ditës së hënë, kanë vazhduar me mbajtjen e dëgjimeve publike me qytetarë për përgatitjen e buxhetit komunal për...

Hap gjigant drejt fazës së grupeve – Ballkani i jashtëzakonshëm fiton në Shkup

Ballkani ka arritur të marr një fitore të madhe ndaj Shkupit me rezultat 2-1, duke bërë një hap të madh drejt fazë së grupeve...

Lajmet e Fundit