29.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Charlize Theron : Ndjehem e përdhunuar nga mediat

Charlize TheronAktorja dhe princesha hollywoodiane, Charlize Theron, e cila momentalisht është në lidhje me Sean Penn, ka deklaruar se në jetë preferon që sendet private t’i mbajë larg syrit të mediave. “kur filloni të jetoni në botën e artit dhe merreni me gjësendet që i kërkon ky profesion, pas një kohe nga mediat filloni të ndjeheni të përdhunuar”, ka theksuar aktorja duke shtuar.

“Disa njerëz ndoshta kënaqen me këtë, por në jetën time ekzistojnë disa gjëra të caktuara të cilat i ruaj dhe i mbaj me shumë fanatizëm. Nuk mundem gjithmonë të fitoj normalisht, por derisa të mundem do të luftoj që mos të lexoj diçka pa lidhje për vete. Kështu ndjehem më e shëndetshme. Nuk mund të lodhem me një idiot i cili shkruan për fustanin tim të shkurtë”, ka thënë këngëtarja e cila nuk e ka fshehur mllefin ndaj mediave.

Më Shumë

Edicioni i ri i Superligës nis më 10 gusht

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se edicioni i ri garues në futbollin e Kosovës, 2024/25, do të nisë më 10 gusht. Do të...

Shënohet 81-vjetori i lindjes së Ukshin Hotit, Kurti viziton shtëpinë muze

Me rastin e shënimit të ditëlindjes së 81-të të profesorit dhe mendimtarit politik, Ukshin Hoti, kryeministri Albin Kurti mori sot pjesë në ngjarjen e...

Lajmet e Fundit