25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

J.Lo me motrën, rikthehen në lagjen e vjetër për fëmijët në nevojë

Jennifer Lopez dhe motra e sajJennifer Lopez mund të jetë një superstar e cila fiton mbi 300 milion dollarë, por ajo do që të gjithë ta kuptojë se vazhdon të jetë “Jenny From The Block”.

Këngëtarja 44 vjeçare është kthyer në lagjen e saj në New York në Bronx, gjatë fundjavës për të drekuar në qendrën e fëmijëve të shëndetshëm.

Jennifer dhe motra e saj Linda në qëllim të “Lopez Family Foundation” kanë promovuar të jetuarit shëndetshëm e fëmijëve, për të rinjtë dhe nënat e tyre, teksa motrat kanë shpërndarë edhe ushqime.

Më Shumë

Lajmet e Fundit