0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Çiljeta mëson djalin e saj të këndojë

Ciljeta me djalin14Çiljeta tashmë është bërë një nënë e përkushtuar ku e tregon dashurinë dhe përkushtimin që ka për djalin e saj Fernandon. Pas pushimeve në bregdet, tashmë këngëtarja po e argëton ndryshe vogëlushin e saj.

Në një foto që ka publikuar në instagram Çiljeta ka treguar Fernandon me një mikrofon në dorë, i cili duket mjaft i lumtur.

Siç duket ajo do që tani ta bëjë djalin e saj një këngëtar të famshëm dhe ti trashëgojë profesionin e saj.

Më Shumë

Zelensky – heroi i luftës së Ukrainës, sot mbush 45 vjet

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, sot feston ditëlindjen e 45-të. Zelensky, i cili shërben si presidenti i gjashtë i Ukrainës që nga viti 2019, u bë...

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit