16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

City mund të mbetet pa një mesfushor

Mesfushori i Manchester City, David Silva, është i hapur për t’u larguar drejt Serie A, tek gjiganti Milan.

Kontrata e tanishme e spanjollit mbaron më 2019 dhe skuadra nga Premierliga shpreson që të rinovojë me të së shpejti.

Por shikimi i Silva mund të kthehet kah Italia, me Milan dhe Inter që kanë treguar interesim për shërbimet e tij.

Moti sot me vranësira dhe diell

Sot so të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë...

22 vjeçari në Dragash humb jetën nga vetaksidenti

Një vetaksiedent ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Dragash ku ka humbur jetën një 22-vjeçar. Këtë e konfirmoi, Vesel Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin...

Lajmet e Fundit