9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

‘Çmendet’ Genta, hidhet në mes të turmës

Genta mbi turmeGjatë një koncerti të mbajtur në Istog, ajo ka befasuar me performancën e saj shpërthyese, ku në një moment ekzaltimi ajo është hedhur mbi turmën e të rinjve duke ndezur dy gjëra në të njëjtën kohë, atmosferën dhe meshkujt.

Nga fotot e publikuara në Facebook, Genta veshur pothuajse vetëm me reçipeta rozë, është hedhur duke u pritur më së shumti nga meshkujt, të cilët kanë nxituar kush e kush më shumë të prekë trupin e saj.

Më Shumë

Kërcënohet me vdekje prokurori në SHBA që po e heton Donald Trumpin

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë në lidhje me një kërcënim me vdekje dërguar Prokurorit të Distriktit...

98 vjet nga vrasja e Bajram Currit

Sot mbushen 98 vjet vrasja e heroit të popullit, Bajram Curri, nga ushtria e Ahmet Zogut. Bajram Curri ishte udhëheqës popullor, ushtarak, senator i...

Lajmet e Fundit