15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Irlandë e Veriut

Kanë dalur në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Irlandë e Veriut, ka njoftuar Federata e Futbollit e Kosovës.

“Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen kualifikuese të Ligës së Kombeve ndërmjet Kosovës dhe Irlandës së Veriut, që do të zhvillohet të enjten, më datë 09/06/2022 në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”, mund të blihen përmes platformës online. Tifozët e Kombëtares së Kosovës “Dardanët” janë të vendosur në tribunën Veri. Çmimet e biletave janë: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro. Një person mund të blejë deri në katër bileta”, ka njoftuar FFK.

Më Shumë

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Lajmet e Fundit