28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Dalin pamjet nga vendi ku u vra një person në Prizren

Një person ka mbetur i vdekur nga të shtënat me armë zjarri në Prizren. Ndërsa i dyshuari është identifikuar nga organet e rendit dhe drejtësisë dhe është duke u kërkuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Në vendngjarje janë parë edhe pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Më Shumë

Moti sot , temperaturat deri në 37 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe vranësira të shpërndara, të cilat më prezente do të jenë në orët e mesditës. Temperaturat minimale parashihen...

Liria përforcon mesfushën me Qerimin

Liria po vazhdon me përforcime. Skuadra prizrenase sot ka zyrtarizuar mesfushorin, Egzon Qerimi. 30 vjeçari së fundi ishte pjesë e skuadrës së Ferizajit, derisa gjatë karrierës së...

Lajmet e Fundit