8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Dalin pamjet se si Joshua i nervozuar nuk qetësohej as nga fjalët ngushëlluese të Lomachenkos

Janë shfaqur pamje të reja që tregojnë një Anthony Joshua të zemëruar duke reaguar ndaj përpjekjeve të Vasyl Lomachenko për ta ngushëlluar atë pas luftës së tij kundër Oleksandr Usyk.

Britaniku dha gjithçka në revanshin e tij kundër ukrainasit, por nuk ishte mjaftueshëm i mirë pasi kundërshtari i tij mbrojti titujt e tij IBF, ËBO dhe ËBA me një fitore me vendim të ndarë në Arabinë Saudite.

Pas përleshjes, një Joshua dukshëm i acaruar u pa duke u larguar nga ringu teksa hodhi dy nga rripat e Usyk në tokë.

Dhe tani, një pjesë e re e filmimit të postuar në internet ka treguar reagimin e Joshuas ndaj ngushëllimit nga boksieri ukrainas Lomachenko.

Lomachenko u dëgjua duke i thënë Joshuas sa mirë luftoi dhe se dha zemrën e tij.

Joshua megjithatë nuk ishte shumë i kënaqur. Ai bërtiti: “Në dreq, boksi i mirë duhet të fitojë. Të shkojë në djall”.

Ndërsa një klip tjetër tregonte momentin kur Joshua doli i zemëruar nga ringu, ai u dëgjua duke thënë “Largohu nga unë” vazhdimisht. /Telegrafi/

Më Shumë

Totaj realizon disa takime e vizita në Vixhinia të SHBA-së

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj gjatë vizitës së Harrisonburgt të shtetit Vixhinia në SHBA, ka takuar përfaqësuesit e Rotary Club Harrisonburg me të cilët...

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

“Mat Moto” nga Mitrovica sjell motoçikleta elektrike! Koha e mbajtjes së baterisë: Nga 27 deri në 50 km. Për 3 veta. Kapaciteti i ngarkesës:...

Lajmet e Fundit