15.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Suharekasit i digjet kuzhina

Një burrë nga Suhareka ka raportuar në polici se kuzhina e shtëpisë i është përfshirë nga zjarri.

Ai ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në rrethana të panjohura, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri kuzhina e shtëpisë . Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante policore si dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin”, thuhet në raportin 24-orësh.

Tutje, policia ka bërë të ditur se rasti është akoma nën hetime.

Më Shumë

‘Jam mbrojtë nga kufomat e vrara, s’më vjen turp me tregu’ – Nijazi Kryeziu flet për masakrën e Dubravës

Janë bërë 25 vjet nga masakra e burgut të Dubravës. Në këtë masakër forcat paramilitare serbe kanë vrarë 160 të burgosur shqiptarë dhe kanë...

Drejtoria e Arsimit në Prizren publikon listën e propozimeve për bursat e vitit akademik 2023/2024

Drejtoria e Arsimit në Prizren ka  publikuar sot listën propozuese të kandidatëve që kanë konkurruar për bursat e vitit akademik 2023/2024. Lista përmban emrat e...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit