-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Dasmë në Kanada, martohet Carlo Ancelotti

126102Martesë larg aparateve për Carlo Ancelottin që këtë të dielë që lamë pas la lidhur kurorë në Vancouver me partneren e tij Mariann Varrana McClay.

Tekniku i Real Madrid harron kështu martesën 25-vjeçare me Luisa Gibellini dhe martohet me kanadezen me origjinë spanjolle.

Pak javë më parë u martua edhe vajza e teknikut italian, Katia. /albeu.com/

Më Shumë

Zyrtare: Lorenc Trashi te Ballkani

FC Ballkani është përforcuar me Lorenc Trashin. Klubi nga Suhareka ka njoftuar të premten për arritjen e marrëveshjes me futbollistin shqiptar, i cili ka...

Rrahje masive në Prizren, tre persona bëhen për spital

Gjashtë persona janë përfshirë me një rrahje, e cila ka ndodhur në Prizren.   Policia raporton se tre viktimat meshkuj, kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që...

Lajmet e Fundit